امروز: چهارشنبه 13 اسفند 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران

پاورپوینت روش استفاده از متون علمی شیمی

پاورپوینت روش استفاده از متون علمی شیمیدسته: شیمی
بازدید: 13 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 508 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 63

پاورپوینت درباره روش استفاده از متون علمی شیمی 63 اسلاید قابل ویرایش در قالب پاورپوینت

قیمت فایل فقط 6,600 تومان

خرید

توضیحات :

پاورپوینت درباره روش استفاده از متون علمی شیمی 63 اسلاید قابل ویرایش در قالب پاورپوینت .

بخشی از متن :

معرفی ACS

بخش انتشارات ACS سعی دارد تا برای اعضا انجمن علمی جهانی یك مجموعه جامع را با كیفیت بالا در ارتباط با شیمی و علوم مرتبط ارائه دهد.در حال حاضر بیش از 30 مجله و نشریه ویرایش شده توسط این ناشر به صورت تمام متن(fulltext) ارائه می شود . سالانه در حدود 140000 صفحه تحقیقاتی هم به صورت نسخه های چاپی و هم به صورت صفحات وبی منتشر می شوند و به همراه این مقدار 90000 صفحه اطلاعات نیز در شبكه در دسترس می باشند. با ایجاد ACS Journal Archives در سال 2002 دستیابی به 3 میلیون صفحه مقالات شیمی كه متعلق به سال 1879 به بعد بودند میسر گردید.

انتشارات ACS یكی از بخش های انجمن شیمی آمریكا می باشد. ACS در سال 1876 تاسیس شد و بزرگترین انجمن شیمی می با شد كه بیش از 163000 عضو دارد. ACS تحقیق های دانشگاهی و كنفرانس های علمی را نیز ارائه می نماید.

::Citation Find

از منوی كشویی نام نشریه مورد نظر خود را انتخاب و شماره جلد آن را در كادر Vol و شماره صفحه اول را در First Page قرار دهید و جستجو كنید یا با وارد كردن عدد (Digital Object Identifier (DOI جستجو كنید.

جستجوی مقدماتی(Basic)

در روش جستجوی مقدماتی كلید واژه های مورد نظر خود را با استفاده از عملگرهای and، or و not در كادرهای جستجو وارد كنید.

در این روش شما می توانید فیلدهای جستجو را مشخص كنید كه عبارتند از عنوان مقاله( Title)، نویسنده(Author)، چكیده(Abstract)، عنوان یا چكیده مقاله (Title or Abstract)، در هر جای مقاله(Anywhere in Article) می‌باشد.

و...

قیمت فایل فقط 6,600 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت درسی استفاده از متون علمی شیمی , پاورپوینت درسی شیمی , پاورپوینت درسی علم شیمی , پاورپوینت درسی متون علمی شیمی , پاورپوینت دانشگاهی استفاده از متون علمی شیمی , پاورپوینت دانشگاهی شیمی , پاورپوینت دانشگاهی علم شیمی , پاورپوینت دانشگاهی متون علمی شیمی , اورپوینت پایان نامه استفاده از متون علمی شیمی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر